סיפור אמיתי , יכול להסביר לכם לעומק , מדוע ההתחייבות של מי שמאחסן לכם את האתר , היא זאת שתקבע – כמה תשלמו , איזה מהירות גלישה תהיה , מה כמות האחסון .

לקוח שלנו היה מעוניין לאחסן את האתר שלו .
הוא חיפש 'שירות אחסון אתרים זול' ו'נפח אחסון סביר'.
לאחר שיטוט ברשת הוא מצא שירות אחסון 'במחיר מבצע' – 364 ש"ח לשנה!
המחיר היה מחיר מצוין , מאחר ושאר העסקים הציעו את אותו איכות אחסון , במחירים שנעים בין 670 ל 800 ש"ח ! הלקוח שלנו 'קפץ על המציאה' וסגר עסקה , עם התחייבות לשנה וחצי. ראשית , הוא היה מעוניין להעלות את קבצי האתר שלו לשרת , אך נאמר לו . 'קיבלת את פרטי ה FTP של השרת את זה , אתה אמור לעשות'.
כעבור חודשיים וחצי , הוא נכנס לאתר העסק שמאחסן לו את השרת וראה שהמחיר עלה ל 983 ש"ח לשנה. כמובן שהוא הרשה לעצמו , להיות רגוע . כי הרי הוא 'סגר עסקה' במחיר המבצע. אך מה שהוא לא תיאר לעצמו , זה שבסוף שנה המחיר עולה ל – 983 ש"ח ! זוכרים ? הלקוח חתם לתקופה של שנה וחצי ! זאת אומרת , הלקוח יהיה חייב לשלם הרבה יותר , בתחילת השנה הבאה , עבור חצי השנה שתבוא מפאת המחיר החדש שזה מה שהוא שילם , למשך שנה שלימה לפני כן. כאשר במקום אחר , הוא היה צריך לשלם חצי מאותו הסכום – בלבד.

ובכך לא נגמר הסיפור. ברשות הלקוח היה אתר מקצועי שנבנה ע"י , מומחה לבניית אתר ועוצב ע"י מעצב אתרים במיוחד.
מכיוון שכיום קיימות בשוק , בממוצע כ " 4 חבילות אחסון" , ללקוח לא נותרה ברירה , אלא לבחור בחבילה שלא בהכרח התאימה לאתר שלו.
מהירות הגלישה באתר לא תאמה את ציפיותיו . גודל 'חבילת האחסון ' לא תאם את כמות החומר (הקבצים) שהיה מעוניין להעלות . נאמר , ללקוח הייתה דרישה לגודל אחסון , המתאים לגודל האתר שלו ספציפית . כעת הוא נאלץ לשלם , עבור חבילת אחסון , הקיימת בשוק ומכיוון שרצה לקבל 'מחיר טוב' הוא בחר באופציה של החבילה הקטנה יותר . וכן להפך , אילו היה בוחר את החבילה הגדולה יותר , היה צריך לשלם מחיר גבוהה יותר ואף היה מקבל 'חבילת אחסון' ש'גדולה על האתר שלו' ואין לו בה כל צורך.

כעת , לאחר שקראתם ונוכחתם לדעת אילו צעדים עליכם לנקוט על מנת לקבל אחסון מושלם לאתר שלכם וכן, לא להוציא כסף מיותר – נספר לכם כיצד אנו מתמודדים עם הבעיות הללו.

  להלן ההתחייבות שלנו כלפי הלקוח (האתר) :

  אנו מתחייבים ש:

  1. לעולם לא נעלה את מחיר החבילה . גם לא בשנה הבאה .
  2. לעולם לא תצטרכו 'לקחת חבילה' סתם . אנו נתאים לכם , את גודל האחסון והמהירות הרצויה , כפי דרישתכם . המחיר ייקבע בהתאם , לצורך האתר שלכם בלבד.
  3. לעולם לא תצטרכו להתעסק עם העלאת קבצי האתר לבד. אנו נעשה זאת בשבילכם בשמחה. גם את תהליך העברת האתר שלכם , משרת אחר , נוכל לעשות באם תצטרכו , בחינם.
  4. המחירים שאתם תשלמו , עבור השרת , יהיו נמוכים יותר , מכל מחיר ששילמתם עד כה , בהתאמה ל'חבילה' שהחזקתם בה , את האתר שלכם עד כה. אנו יכולים לעמוד כנגד כל הצעת מחיר שתביאו .
  5. בנוסף , תקבלו ערך מוסף בחינם!

  זו הייחודיות שלנו . אנחנו עומדים בה.


© כל הזכויות שמורות לפט-Tech פתרונות טכנולוגיים